ESAME KLIMATUI NEUTRALI BENDROVĖ

Mes turime tikslą ženkliai prisidėti prie kovos su klimato kaita ir palaipsniui sumažinti bei kompensuoti mūsų išmetamas šiltnamio efektą sukeliančias dujas, kurios atsiroda dėl mūsų tiesioginės ir netiesioginės veiklos. Siekdami savo tikslo mes nuolat įgyvendiname naujas iniciatyvas: modernizuojame gamyklas, perkame iš atsinaujinančių šaltinių pagamintą elektros energiją. 2021 m. mes žengėme dar vieną svarbų žingsnį – tapome klimatui neutralia bendrove.

 

MES APSAUGOME 17 872 HEKTARUS AMAZONĖS MIŠKŲ

Nuo 2021 m. pradžios „Eckes-Granini Baltic“, kaip ir visa „Eckes-Granini“ grupė, tapo klimatui neutralia bendrove. Bendradarbiaudami su bendrove „ClimatePartner“, mes nustatėme savo įmonių paliekamą CO2 pėdsaką, kuris susidarė dėl energijos ir šildymo sąnaudų, atliekų perdirbimo, darbuotojų kelionių į darbą ir iš jo, taip pat verslo kelionių.

2019 metais į atmosferą išmestas 645 tonas anglies dvideginio mes kompensavome prisidėdami prie miškų apsaugos projekto, kuris yra vykdomas Portelyje, Paros valstijoje, Brazilijoje. Šid projektas užtikrins, kad kasmet vien “Eckes-Granini Baltic” iniciatyva bus išsaugoti 268 hektarai Amazonės regiono miškų. Visos “Eckes-Granini” grupės mastu bus apsaugoti 17 872 hektarai Amazonės atogrąžų miškų. Šis skaičius prilygsta daugiau nei 25 000 futbolo aikščių. Projekto tikslas - perduoti miškų žemės teises Portelio gyventojams ir užtikrinti, kad miškas ilgą laiką bus apsaugotas nuo kirtimo ir naudojimo žemės ūkiui. Daugiau informacijos apie projektą galite rasti bendrovės “ClimatePartner” puslapyje, paspaudęšią nuorodą.

 

Aukštos kokybės vaisiai yra kiekvieno „Eckes-Granini“ produkto pagrindas.

» daugiau informacijos

Be ambicingos ir aistringos komandos mūsų virsmas vienu iš tvariausių sulčių gamintojų būtų neįsivaizduojamas.

» daugiau informacijos

Atsakingas elgesys yra svarbus mūsų bendrovės strategijos komponentas.

» daugiau informacijos