ELMENHORSTER

SULTYS visai šeimai

Šis lietuviškas prekės ženklas pelnė nepriekaištingą reputaciją, nes užtikrina, kad gerti sultis ir sulčių gėrimus taps tikru malonumu. Tai užtikrina aukštos kokybės, kruopščiai atrinkti vaisiai ir sudėtinės dalys bei platus įvairių gardžių skonių derinių pasirinkimas. Šiandien Lietuvoje „Elmenhorster“ yra populiariausias sulčių prekės ženklas.

Istorija: stiprus sulčių prekės ženklas

„Elmenhorster“  buvo pirmasis tarptautinis prekės ženklas, kuris Lietuvos rinkai buvo pristatytas 1992 m. Nuo 1997 m. "Elmenhorster" vaisių sultys ir gėrimai gaminami Lietuvoje. Vartotojai pasitiki ir vertina „Elmenhorster “ kaip vietinį vaisių sulčių ir gėrimų gamintoją bei Lietuvos rinkos lyderį.

Produktai: didelė vaisių sulčių ir gėrimų įvairovė

„Elmenhorster“ patenkiną tiek jaunų, tiek ir vyresnius vartotojų poreikius, siūlydamas platų vaisių sulčių asortimentą įvairiose pakuotėse. Gaminamos vaisių sultys ir gėrimai nuolat papildomi naujais produktais bei konceptais: „Gimtinės“ (vaisių gėrimai gaminami iš vietoje išaugintų obuolių) ir „VitaTigras“ (vaisių sulčių gėrimai vaikams). Plėsdamas savo produktų asortimentą, žengdamas ir į kitus augančius segmentus (nealkoholiniai kokteiliai), „Elmenhorster“ nuolat stiprina savo, kaip sulčių gamintojo, lyderystę.

 

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE:

www.elmenhorster.lt
Gardžios vaisių sultys patogiose pakuotėse visai šeimai.