RYNKEBY

Susikurk sau gražią dieną

„Rynkeby“ siūlo gausų vaisių ir daržovių sulčių, nektarų, sirupų ir gaiviųjų gėrimų iš vaisių pasirinkimą. Tai vienas populiariausių sulčių gamintojų Šiaurės Europoje. „Rynkeby“ lydi vartotojus, siūlydama atsigaivinti šviežiais vaisių gėrimais visą dieną — pusryčių metu, kelionėje ir per atokvėpio pertraukėles tarp darbų — ir įkvepia entuziazmo aukšta, natūralia savo sulčių ir vaisių gėrimų kokybe. Vaisiai iš daugiau nei 25 šalių perdirbami ir produktai gaminami Ringe mieste įsikūrusioje gamykloje. Svarbiausia šių populiarių vaisių sulčių pardavimo rinka yra Danija, o „Rynkeby“ yra neprilygstama rinkos lyderė.

Istorija: Viskas prasidėjo ponios Inger obuolių sode.

„Rynkeby“ istorija prasidėjo obuolių derliaus metu Ringe mieste 1934 m. Ponia Inger Rasmussen, norėdama tinkamai panaudoti gausų derlių, nuėjo į sulčių gamybos kursus. Viskas, ko ji tikėjosi iš šių kursų - paprasčiausiai pasigaminti sulčių savo šeimai. Tačiau jos spaustos obuolių sultys pasirodė esančios tokios skanios, kad kaimynai netrukus pradėjo gabenti jai savo obuolių derlių, kad ji išspaustų sulčių ir jiems. Apskritai, ponia Inger per vieną rudenį pagamino net 5000 butelių obuolių sulčių ir taip padėjo pagrindą vienam populiariausių vaisių sulčių prekės ženklų visoje Šiaurės Europoje.

Produktai: daugiau nei 40 rūšių skanių vaisių gėrimų

Žinoma, „Rynkeby“ vis dar siūlo daugybę skirtingų veislių obuolių sulčių. Bet šiandien produktų asortimente jau rasite daugiau nei 40 skirtingų rūšių vaisių gėrimų, tokių kaip sultys, nektarai, gaivieji gėrimai iš vaisių bei sirupai. Be klasikinių mėgstamų produktų, tokių kaip obuolių ir apelsinų sultys, asortimente taip pat yra produktų, kurie puikiai atliepia dabartines vartojimo tendencijas. Tarp jų ir vaisių sultys, pagamintos iš ekologiškų vaisių.

Junkis prie „Rynkeby“ komandos — mink dviratį dėl kilnaus tikslo

Tačiau vaisių sultys nėra vienintelis „Rynkeby“ išskirtinumas. Kasmetinis „Team Rynkeby“ turas  —  milžiniškos dviračių lenktynės, kuriomis siekiama kilnaus tikslo, —  vienas didžiausių tokio pobūdžio labdaros renginių pasaulyje. „Rynkeby“ darbuotojai kartu su beveik 2000 dviratininkų kasmet iš Danijos nuvažiuoja dviračiais į Paryžių. Per vieną savaitę įveikiamas apie 1400 kilometrų atstumas. Dviračių lenktynių metu surinktos lėšos paaukojamos vėžiu sergančių vaikų fondui. Vien 2018 m. pajamos sudarė 9,4 milijono eurų.

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE:

www.rynkeby.dk
Susikurk sau gražią dieną.