NAUJIENOS

2020-10-12 | UAB „ECKES-GRANINI BALTIC“ MAŽINA PLASTIKO KIEKĮ IR PEREINA PRIE POPIERINIŲ ŠIAUDELIŲ

Žiežmariuose gaminamiems „Elmenhorster“, „Elmenhorster Gimtinės“, „Elmenhorster VitaTigras“ ir „Elmenhorster Kakė Makė“ produktams 200 ml talpos pakeliuose, nuo 2020 m. lapkričio mėnesio bus pradėti naudoti popieriniai šiaudeliai.

Popieriniai šiaudeliai, tvirtinami prie „Elmenhorster“ sulčių pakuočių, yra tinkami sąlyčiui su maistu, perdirbami ir kompostuojami, o tai reiškia, kad jie atitinka naujuosius ES reglamentus. ES vienkartinių plastiko gaminių direktyva įsigalios 2021 m. liepos mėn.

„Būdami atsakingiausi sulčių gamintojai Lietuvoje, norime rodyti pavyzdį, pakeisdami plastikinius šiaudelius popieriniais. Tai darome iškart, kai tik atsirado tokia galimybė, nelaukdami ES direktyvoje nurodytų terminų.“, – teigia „Eckes-Granini Lietuva“ generalinis direktorius Marius Gudauskas.

Kasmet sulčių pakuotėms sunaudojame beveik 2 mln. šiaudelių. Jų pakeitimas popieriniais sumažins mūsų naudojamą plastiko kiekį apie 800 kg kasmet. „Konkrečiai, pakuotės ir medžiagos, pasirinktos atsižvelgiant į tvarų vystymąsi, sudaro vieną iš šešių mūsų įmonės atsakomybės sričių, siekiant padėti apsaugoti mūsų planetą ir aplinką“, – teigia Marius Gudauskas.

„Džiaugiamės, kad „Elmenhorster“ bus pirmosios sultys Lietuvoje, kurios naudos popierinius šiaudelius. Produktai su popieriniais šiaudeliais pasirodys parduotuvėse lapkričio pradžioje“, – teigia rinkodaros direktorius Vidas Komparskas. „Turėjome įdėti daug pastangų, kol suradome tinkamą aukštos kokybės šiaudelį. Nuostabu, kad „Matrix Pack“ pasiūlė tobulą sprendimą – popierinį šiaudelį, pagamintą iš FSC sertifikuoto pluošto, o visos žaliavos yra iš Europos“, – priduria V. Komparskas.


 

2020-03-24 | ECKES-GRANINI DOVANOJA VAISIŲ SULTIS LIETUVOS GREITOSIOS MEDICINOS PAGALBOS DARBUOTOJAMS 

„Eckes-Granini Lietuva“ nori atsidėkoti tiems, kurie prisideda prie kovos su COVID-19 epidemija, ir aukoja „Elmenhorster“ sultis didžiausiose šalies greitosios medicinos pagalbos tarnybose dirbantiems medicinos personalo darbuotojams ir jiems padedantiems savanoriams.

Šie asmenys atveža sergančius žmones į ligoninę, kartu su savanoriais, naudodamiesi specialiąja telefono linija, atsako į galimai užsikrėtusių žmonių klausimus ir koordinuoja kitus veiksmus, tokius kaip hospitalizacija ar viruso nustatymo tyrimai. Lietuvos valstybinės greitosios medicinos pagalbos medicinos personalo darbuotojai ir daugelis savanorių telefonu šiuo metu dirba ilgas valandas ir patiria didžiulę įtampą siekdami padėti žmonėms, ištikus koronos epidemijos krizei.

Štai kodėl „Eckes-Granini Lietuva“ nusprendė jiems atsilyginti už gerą geru. Mažiausiai karantino laikotarpiu Lietuvoje bendrovė rems kovotojus su koronos viruso epidemija aukodami „Elmenhorster“ ekologiškas vaisių sultis. Tuo tikslu bendrovė praėjusią savaitę išsiuntė pirmąją 2 700 litrų sulčių siuntą penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose dirbančioms greitosios medicinos pagalbos tarnyboms. Bendrovė „Eckes-Granini Lietuva“   rems  greitosios medicinos pagalbos darbuotojus ir jų pagalbininkus ir ateityje. Kol tęsis didžiausias virusinės  epidemijos poveikis, bendrovė reguliariai tieks jiems sultis.

ATSTOVAS SPAUDAI

Eckes-Granini Baltic
Vidas Komparskas
+370 5 279 44 08 
info.lt@eckes-granini.com

INFORMACIJA

Sužinokite daugiau apie „Eckes-Granini Group GmbH“.

» daugiau informacijos