MARLI

Vaisių sultys iš Suomijos

Ištisos Suomijos kartos užaugo su „Marli“ sulčių gamintojo sultimis ir vaisių gėrimais. Gausiame produkcijos asortimente praktiškai kiekvienas suras savo mėgstamų vaisių sulčių ar sirupo. „Marli“  —  tai dešimtmečių patirties ir didelio naujausių technologijų išmanymo vaisių gėrimų gamybos srityje įsikūnijimas. Naudojami tik geriausi vaisiai ir uogos. „Marli“ —  tikrų ir natūralių sulčių patirtis namuose ir viešojo maitinimo įstaigose.

„Marli“ — sultingumo įsikūnijimas

Istorija: uogų gėrimas - pirmasis šio prekės ženklo produktas

Įkurta 1946 m., „Marli“ dabar yra viena iš seniausių vaisių sulčių ir vaisių gėrimų gamintojų Suomijoje. Iš pradžių įmonė specializavosi uogų vynų ir likerių gamybos srityje. Šeštajame dešimtmetyje „Marli“ buvo pirmasis prekės ženklo produktas, pristatęs nealkoholinį sezoninių uogų gėrimą „Marli Glögi“ “— tai  sėkmės istorijos, kaip tampama populiariausiu vaisių sulčių prekės ženklu Suomijoje, pradžia.

Produktai: klasikinės vaisių sultys ir inovatyvūs nauji produktai

Gyvenimas be populiarių klasikinių produktų, tokių kaip „Marli Perinteinen mustaherukka mehutiiviste“ gervuogių sirupas, suomiams būtų neįsivaizduojamas. „Marli Juissi“ produktai, pradėti gaminti 1977 m., - gaivinantys vaisių gėrimus jaunimui. Ilgainiui jie tapo didžiausia šios sulčių gamintojos produktų linija.

„Marli“ nuolat pabrėžia savo modernų įvaizdį naujais, novatoriškais produktais. Šiandien „Marli“ tirštieji  kokteiliai, „Marli Natur“ sultys ir „Marli Vital“ vaisių sulčių gėrimai yra tvirtai įsitvirtinę produktų portfelyje. 

 

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE:

www.marli.fi
Tik geriausi vaisiai ir uogos pasiekia jus modernioje pakuotėje