GRANINI: GERIAUSI VAISIAI — GERIAUSIOS SULTYS

Tarptautinis vaisių sulčių ir nektarų prekės ženklas

Kiekvieną dieną daugiau nei 50 šalių vartotojus žavi išskirtinis „granini“  vaisių sulčių skonis ir aukščiausia kokybė. Geriausi saulėje prinokę vaisiai ir švelnus jų perdirbimas — aukščiausios kokybės vaisių sulčių ir vaisių gėrimų gamybos pagrindas. „granini“ prekės ženklas yra unikalus vaisių sulčių prekinis ženklas, kuris pirmiausia išsiskiria dėl jam būdingos savitos butelio formos ir jame esančių „duobučių“.

Istorija: įkvėptas itališkų vaisių sulčių

Tarptautinio vaisių sulčių prekės ženklo „granini“ sėkmės istorija prasideda 1965 m.. Įkvėptas vaisių sulčių Italijoje, „granini“ atsirado Vokietijoje.

Šiandien  „granini“ yra vienos iš lyderiaujančių aukščiausios kokybės vaisių sulčių Europoje bei yra stipriausias prekės ženklas „Eckes-Granini Group“ portfelyje. 

Produktai: platus gardžių skonių pasirinkimas

 „granini“ vaisių sultys ir gėrimai įtikina savo kokybe, populiarumu ir precedento neturinčia įvairove — tiek namie, tiek keliaujant. Siūlydama klientams daugiau nei 40 skirtingų vaisių sulčių, nektarų ir vaisių gėrimų variantų  „granini“ įtinka kiekvieno skoniui.

 

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE:

www.granini.lt
Patirkite „granini“! Atraskite vaisių sulčių įvairovę, išbandykite gardžių kokteilių receptus ir sužinokite viską apie „granini“ prekės ženklą!"