Apie mus

„Eckes-Granini“  – vaisių sulčių ir vaisių gėrimų gamybos lyderis Europoje.

„Mes atnešame žmonėms geriausius vaisius, kad jie gyventų sveikai ir maloniai“. Toks yra pagrindinis „Eckes-Granini“ grupės principas. Nieder-Olme (Vokietija) (Reino kraštas-Pfalcas) įsikūręs nepriklausomas ir finansiškai patikimas šeimos verslas orientuotas į savo atsidavusius ir kompetentingus darbuotojus, stiprius prekės ženklus sulčių, vaisių gėrimų ir kokteilių segmentuose bei į ilgalaikę strateginę tvarios pridėtinės vertės kūrimo kryptį. 

Nuo 1990-ųjų pradžios „Eckes-Granini“ laikėsi nuoseklios tarptautinės plėtros kurso. Šiandien „Eckes-Granini“ dirba su visiškai jai priklausančiomis dukterinėmis įmonėmis ir strateginiais partneriais, pirmiausia Europoje, ir turėdama iš viso 1719 darbuotojų pasiekia 921 milijono eurų metinę apyvartą.

Kartu su stipriais nacionaliniais ir regioniniais sulčių ir vaisių bei gėrimų prekių ženklais, tarptautiniu mastu garsėjantys „premium“ prekės ženklai „Granini“ ir „Pago“ sudaro „Eckes-Granini“ grupės pagrindą. Svarbiausias prioritetas visada yra pasiekti aukščiausią kokybę — nuo kruopščiai atrinktų vaisių ir žaliavų, nuo švelnaus gamybos proceso iki galutinio produkto.

Visoje Europoje — mažmeninėje maisto prekyboje ir ne namų rinkoje — mums atstovauja inovatyvūs produktai, kuriuos sudaro vaisių sultys, vaisių gėrimai, vaisių sirupai, tirštieji kokteiliai ir vaisių pagrindu gaminami gaivieji gėrimai. Mūsų vaisių sultis ir platų vaisių gėrimų asortimentą žino ir vertina daugiau nei 80 šalių, ypač Europos, vartotojai. Mūsų prekės ženklų pasiekta sėkmė yra susijusi su išskirtine produktų kokybe, unikalia padėtimi, tvariomis naujovėmis ir stipria reklamos parama.

Įmonė

UAB Eckes-Granini Baltic
Laisvės pr. 125
06118 Vilnius
Lietuva

Telefonas: +370 5 279 44 08

el. paštas: info.lt@eckes-granini.com