Eckes-Granini Baltic

„Elmenhorster“ sultys pirmą kartą pasirodė parduotuvėse praėjus dvejiems metams po to, kai Lietuva atgavo nepriklausomybę. Nors buvo siūlomi tik du produktai — apelsinų sultys ir įvairių vaisių sulčių gėrimas  — tai buvo naujas kokybės lygis Lietuvoje, kur beveik nebuvo sulčių, pilamų į kartoninius paketėlius. Tuo metu „Elmenhorster“ sultys buvo gaminamos Rostoke, Rytų Vokietijoje ir gabenamos į Lietuvą.

Pirmuosius penkerius metus „Elmenhorster“ sulčių pardavimai stabiliai augo. Žmonės vaisių sultis pradėjo vertinti kaip sveiką gamtos jiems suteiktą gėrimą. Kylantys pardavimų kiekiai lėmė verslo modelio pasikeitimą: 1997 m. Žiežmariuose buvo įkurta sulčių gamykla, „Elmenhorster ir sultys pradėtos gaminti Lietuvoje. Įkurta gamykla pasiūlė platų įvairių skonių gaminių asortimentą, supakuotą į kelių dydžių pakuotes. Jau 1998 m. „Elmenhorster Vilnius“ produktų pardavimai viršijo 10 milijonų litrų, tai buvo naujas rekordas įmonės istorijoje. „Elmenhorster“ yra laikomos geros kokybės sultimis už priimtiną kainą. Būtent šis įvertinimas lėmė užtikrintą lyderį vaisių sulčių rinkoje, o pats „Elmenhorster“ prekės ženklas tapo kasdienio šeimos gyvenimo dalimi.

2006 m. birželio mėn. „Elmenhorster Vilnius“ įsigijo bendrovė „Eckes-Granini Group“, kuri yra viena iš Europos sulčių rinkos lyderių. „Eckes-Granini“ grupėje dirba beveik 1500 žmonių, atstovaujančių įmonei keturiolikoje Europos šalių.

Šiuo metu UAB „Eckes-Granini Baltic“ yra moderniausia sulčių gamybos įmonė Lietuvoje, klientams siūlanti daugiau nei 20 rūšių sulčių, nektaro ir sulčių gėrimų, supakuotų į keturių rūšių pakuotes. Kiekvienas vartotojas gali atrasti sau skaniausias sultis, parduodamas patogiose ir patraukliose pakuotėse “.

Įmonė

UAB Eckes-Granini Baltic
Laisvės pr. 125
06118 Vilnius
Lietuva

Telefonas: +370 5 279 44 08

el. paštas: info.lt@eckes-granini.com