GOD MORGON

GOD MORGON® ... IR VAISIŲ SULČIŲ SAULĖ PATEKA!

Nuo apelsinų iki šeivamedžio uogų ir multivitaminų variacijų — „God Morgon®“ asortimentae rasite visą vaisių sulčių įvairovę, kad dienos pradžia būtų tobula. „God Morgon®“ - idealus sveiko ir subalansuoto gyvenimo būdo siekiančių žmonių pusryčius praturtinantis gėrimas. Tai vienas geriausiai žinomų pusryčių gėrimų Šiaurės šalyse ir populiariausias vaisių sulčių prekės ženklas Švedijoje. 

Istorija: Naujos vaisių sulčių gamybos idėjos

Koncentruotos, šaldytos ir supakuotos į skardines. Kad būtų užtikrintas jų šviežumas, taip apelsinų sultys buvo parduodamos Švedijoje iki 1970 m. Tuomet buvo sukurta visiškai nauja vaisių sulčių gamybos technologija, besiremianti šviežio pieno gamybos modeliu. „God Morgon®“ viena pirmųjų pritaikė modernią aušinimo technologiją, novatoriškus gamybos metodus ir, svarbiausia, moderniausias pakuotes. Šiandien „God Morgon®“ vaisių sultys yra švieži ir vitaminų turtingi produktai, kurie yra įprasta pusryčių meniu dalis daugeliui Šiaurės Europos šeimų.

„God Morgon®“ misija: Mes sudarome sąlygas pradėti kiekvieną dieną geriau

„God Morgon®“ vaisių sultys siekia užtikrinti šviežių vaisių bei vitaminų gausią dienos pradžią. Nuo klasikinių sulčių rūšių ir šviežiai spaustų vaisių sulčių iki vaisių gėrimų, pagamintų iš ekologiškai užaugintų vaisių ir daržovių, bei sulčių mišinių, pasižyminčių ypatinga mineralinių medžiagų sudėtimi —  savo mėgiamą vaisių gėrimą ras kiekvienas.

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE:

www.godmorgon.com/se/
... ir vaisių sulčių saulė pateka!