HOHES C

Sveikos vaisių sultys visai šeimai

Milijonai šeimų kiekvieną dieną pasitiki „HOHES C“. Vokietijoje tai populiariausios vaisių sultys. Turinčios daug vitamino C, šios 100% sultys gaminamos be pridėtinio cukraus ir tinka veganams. Jos svariai prisideda prie sveikos ir malonios mitybos.

Istorija: „Hohes C“ pristato paruoštas gerti apelsinų sultis

„Hohes C“ buvo pirmosios paruoštos vartoti apelsinų sultys Vokietijos. 1958 m. tai buvo tikra naujovė, kuri šiandien yra savaime suprantama. Turėdamos beveik 100% prekės ženklo žinomumą Vokietijoje, „Hohes C“ yra populiariausios vaisių sultys ne tik šioje šalyje. Prekės ženklas taip pat mėgiamas Šveicarijoje, Austrijoje ir Vengrijoje.

Produktai: vaisių sultys sveikam gyvenimo būdui

Be nepaprastai populiarių klasikinių „Hohes C" apelsinų sulčių,  daugybė kitų vaisių sulčių rūšių suteikia galimybę vartotojams mėgautis skonių įvairove: „Multivitamin Juice“, „ Red Multivitamin Juice“, „Breakfast Juice“, ir tai tik keli pavyzdžiai. Prekės ženklas visuomet ieško naujovių.  „Hohes C Mild“ - ne tokios rūgščios sultys, kurios yra ypač "švelnios", tuo pat metu išlaikoma visas skonio pilnumas! „Hohes C Plus“ sultyse yra papildomų sveikų maistinių medžiagų. Jos yra skanios ir kasdien prisideda prie sveiko, subalansuoto gyvenimo būdo.

 

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE:

www.hohesc.lt
Grynos, be priedų sultys, natūralaus vitamino C šaltinis!