VAISIŲ KATALOGAS

Kiekviena vaisių rūšis turi savo istoriją. Kiekvienas vaisius yra unikalus, nes turi savitą išvaizdą, kvapą ir skonį, Kiekvienas vaikas gali atskirti obuolių sultis nuo apelsinų sulčių. Ir kiekviena vaisių rūšis turi savo specifines savybes - tokias kaip labai didelę vitaminų, mineralinių medžiagų ir (arba) kitų vertingų sudėtinių dalių koncentraciją. Kai kurie vaisiai labiau tinka gaminti vaisių sultis, kiti naudojami vaisių gėrimų gamybai, dar kiti yra puikus pagrindas glotnučiams gaminti.

Mes žinome, kaip geriausiai išnaudoti šiuos skirtumus. Tačiau įsitikinkite patys, kuo išsiskiria malpigija (angl. acerola), ananasai, obuoliai bei kiti vaisiai ir kaip mes iš šių vaisių rūšių gaminame vaisių sultis, vaisių gėrimus ir glotnučius.

Mes naudojame slapukus, norėdami analizuoti vartotojo elgesį ir rinkodaros priemones pseudonimine forma (konversijų stebėjimas, analizė) ir rodyti asmeniniams poreikiams pritaikytas reklamas trečiųjų šalių svetainėse. Tęsdami jūs sutinkate su slapukų naudojimu ir sutinkate su aukščiau nurodytomis priemonėmis. Daugiau informacijos galima rasti privatumo politikoje. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, kaip aprašyta privatumo politikoje.