TVARUMAS „ECKES-GRANINI“ ĮMONĖJE

„Kiekvienam vartotojui siūlome geriausią iš vaisių sveikam ir maloniam gyvenimui“. Tai - pagrindinis „Eckes-Granini“ grupės principas. Šis principas pabrėžia, kad žmonės, kurie mėgsta mūsų sultis ir vaisių gėrimus daugiau nei 80 šalių, mums visuomet yra dėmesio centre. Mums tai reiškia ir aktyvų atsakomybės už aplinką bei visuomenę prisiėmimą.

Mes esame šeimos verslas, turintis daugiau nei 160 metų istoriją. Mes užtikriname tvarų gamtos išteklių naudojimą, kad ateities kartoms taip pat galėtume pasiūlyti aukščiausios kokybės natūralius produktus aplinkoje, kurioje verta gyventi. Be to, esame atsidavę visiems tiems, kurie dirba mūsų labui visame pasaulyje ir kuriuos savo sultimis įkvepiame kiekvieną dieną.

Mūsų tikslas aiškus: žingsnis po žingsnio norime tapti vienais tvariausių sulčių gamintojų pasaulyje.

"UŽ SVEIKĄ IR MALONŲ GYVENIMĄ - SU PAGARBA IR ATSAKOMYBE UŽ ŽMONES BEI PLANETĄ."

Aukštos kokybės vaisiai yra kiekvieno „Eckes-Granini“ produkto pagrindas.
» daugiau informacijos

„Eckes-Granini“ pristato savo sulčių iš tvariai užaugintų vaisių kokybės ženklą. 
» daugiau informacijos

Be ambicingos ir aistringos komandos mūsų virsmas viena iš tvariausių sulčių gamintojų būtų neįsivaizduojamas.
» daugiau informacijos

2017 - 2020 m TVARUMO IR APLINKOSAUGOS ATASKAITA

Atsakingas elgesys, kaip tvirtas mūsų bendrovės strategijos komponentas.
» daugiau informacijos

Mes naudojame slapukus, norėdami analizuoti vartotojo elgesį ir rinkodaros priemones pseudonimine forma (konversijų stebėjimas, analizė) ir rodyti asmeniniams poreikiams pritaikytas reklamas trečiųjų šalių svetainėse. Tęsdami jūs sutinkate su slapukų naudojimu ir sutinkate su aukščiau nurodytomis priemonėmis. Daugiau informacijos galima rasti privatumo politikoje. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, kaip aprašyta privatumo politikoje.