HOHES C

Sveikos vaisių sultys visai šeimai

Milijonai šeimų kiekvieną dieną pasitiki „HOHES C“. Vokietijoje tai populiariausios vaisių sultys. Turinčios daug vitamino C, šios 100% sultys gaminamos be pridėtinio cukraus ir tinka veganams. Jos svariai prisideda prie sveikos ir malonios mitybos.

Istorija: „Hohes C“ pristato paruoštas gerti apelsinų sultis

„Hohes C“ buvo pirmosios paruoštos vartoti apelsinų sultys Vokietijos. 1958 m. tai buvo tikra naujovė, kuri šiandien yra savaime suprantama. Turėdamos beveik 100% prekės ženklo žinomumą Vokietijoje, „Hohes C“ yra populiariausios vaisių sultys ne tik šioje šalyje. Prekės ženklas taip pat mėgiamas Šveicarijoje, Austrijoje ir Vengrijoje.

Produktai: vaisių sultys sveikam gyvenimo būdui

Be nepaprastai populiarių klasikinių „Hohes C" apelsinų sulčių,  daugybė kitų vaisių sulčių rūšių suteikia galimybę vartotojams mėgautis skonių įvairove: „Multivitamin Juice“, „ Red Multivitamin Juice“, „Breakfast Juice“, ir tai tik keli pavyzdžiai. Prekės ženklas visuomet ieško naujovių.  „Hohes C Mild“ - ne tokios rūgščios sultys, kurios yra ypač "švelnios", tuo pat metu išlaikoma visas skonio pilnumas! „Hohes C Plus“ sultyse yra papildomų sveikų maistinių medžiagų. Jos yra skanios ir kasdien prisideda prie sveiko, subalansuoto gyvenimo būdo.

 

TAIP PAT ŽIŪRĖKITE:

www.hohesc.lt
Grynos, be priedų sultys, natūralaus vitamino C šaltinis!

 

Mes naudojame slapukus, norėdami analizuoti vartotojo elgesį ir rinkodaros priemones pseudonimine forma (konversijų stebėjimas, analizė) ir rodyti asmeniniams poreikiams pritaikytas reklamas trečiųjų šalių svetainėse. Tęsdami jūs sutinkate su slapukų naudojimu ir sutinkate su aukščiau nurodytomis priemonėmis. Daugiau informacijos galima rasti privatumo politikoje. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, kaip aprašyta privatumo politikoje.