NAUJIENOS

ECKES-GRANINI DOVANOJA VAISIŲ SULTIS LIETUVOS GREITOSIOS MEDICINOS PAGALBOS DARBUOTOJAMS 

2020-03-24 | „Eckes-Granini Lietuva“ nori atsidėkoti tiems, kurie prisideda prie kovos su COVID-19 epidemija, ir aukoja „Elmenhorster“ sultis penkiose didžiausiose šalies greitosios medicinos pagalbos tarnybose dirbantiems medicinos personalo darbuotojams ir jiems padedantiems savanoriams.

Šie asmenys atveža sergančius žmones į ligoninę, kartu su savanoriais, naudodamiesi specialiąja telefono linija, atsako į galimai užsikrėtusių žmonių klausimus ir koordinuoja kitus veiksmus, tokius kaip hospitalizacija ar viruso nustatymo tyrimai. Lietuvos valstybinės greitosios medicinos pagalbos medicinos personalo darbuotojai ir daugelis savanorių telefonu šiuo metu dirba ilgas valandas ir patiria didžiulę įtampą siekdami padėti žmonėms ištikus koronos epidemijos krizei.

Štai kodėl „Eckes-Granini Lietuva“ nusprendė jiems atsilyginti už gerą geru. Mažiausiai karantino laikotarpiu Lietuvoje bendrovė rems kovotojus su koronos viruso epidemija aukodami „Elmenhorst“ ekologiškas vaisių sultis. Tuo tikslu bendrovė praėjusią savaitę išsiuntė pirmąją 2700 litrų sulčių siuntą penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose dirbančioms greitosios medicinos pagalbos tarnyboms. Bendrovė „Eckes-Granini Lietuva“   rems  greitosios medicinos pagalbos darbuotojus ir jų pagalbininkus ir ateityje. Kol tęsis didžiausias virusinės  epidemijos poveikis, bendrovė reguliariai tieks jiems tuos sultis.

ATSTOVAS SPAUDAI

Eckes-Granini Lietuva
Vidas Komparskas
+370 5 279 44 08 
info.lt@eckes-granini.com

INFORMACIJA

Sužinokite daugiau apie „Eckes-Granini Group GmbH“.

» daugiau informacijos

 

Mes naudojame slapukus, norėdami analizuoti vartotojo elgesį ir rinkodaros priemones pseudonimine forma (konversijų stebėjimas, analizė) ir rodyti asmeniniams poreikiams pritaikytas reklamas trečiųjų šalių svetainėse. Tęsdami jūs sutinkate su slapukų naudojimu ir sutinkate su aukščiau nurodytomis priemonėmis. Daugiau informacijos galima rasti privatumo politikoje. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, kaip aprašyta privatumo politikoje.